HAKKIMIZDA
Burmot ailesi olarak, 30 yıllık tecrübenin liderliğinde ve aynı ismin çatısı altında sizlere BMW Yetkili Servisi Burmot olarak Bursa’da hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.
Kurucumuz Muharrem Şeker'in 30 yıl önce Borusan Otomotiv çatısı altında başlayan mesleki yolcuğu BMW markasına hizmet vermek için kurduğu servisi ile devam etmiş ve bizleri bugünlere getirmiştir.
22 Kasım 2018 tarihi itibari ile BMW ve MINI markaları ile müşterilerine Borusan Otomotiv Yetkili Servisi olarak hizmet vermektedir.

5000 metrekare kapalı alana sahip yetkili servisimizde , BMW’nizin tüm ihtiyaçları uzman çalışanlarımız ve teknik donanımımız kontrolünde, kusursuzca karşılanmaktadır.

Burmot olarak bu sektörde var olduğumuz günden beri , uluslararası kalite ve standartları en dinamik haliyle uygulamayı kendimize ilke edindik. İş birliği içerisinde olduğumuz tüm paydaşlarımız için değer yaratan, yaşama katkısı olan, güvenilir ve şeffaf hizmet anlayışımızı daima kalıcı kılmak ile yükümlüyüz.

En başta siz değerli müşterilerimizin varlığı ve memnuniyeti bu yolda bizi ileriye taşıyacak en güçlü rüzgar olacaktır.

Ülkemiz adına, evrensel değerler doğrultusunda, öncelikle doğa ve eğitim konuları başta olmak üzere, kalkınma ve katma değer sağlayacak projelerde öncü olmak en büyük hedefimizdir.


Telif Hakkı | Gizlilik
ACİL SERVİS
Acil Servis Ekibimiz, her zaman ve her koşulda yanınızd
DUYURULAR