BMW Servis
Kaliteli, verimli ve yenilikçi hizmet anlayışıyla Burmot Servis, size uygun en doğru ve profesyonel servis hizmetini sunar.

Burmot Servis, ileri teknolojiye sahip BMW aracınızı hem mekanik hem de konfor açısından sağlıklı tutmakla kalmaz aynı zamanda son derece güvenli ve şeffaf bir servis hizmeti de sunar. Sürüş keyfinizi garanti altına alan Burmot Servis, açık fiyat politikasıyla BMW aracınız için periyodik bakım, garantili parça, aksesuar ve yol yardımı gibi hizmetleri profesyonel şekilde sizlere sunarak verimli, esnek ve güvenilir bir servis hizmeti almanızı sağlar.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive hizmetiyle servis deneyimini bir adım öteye taşıyan Burmot Servis, bu hizmet sayesinde servis maliyetlerini önceden hesaplanabilir kılarak, bakım maliyetleri konusundaki endişelerinizi minimuma indirir.

Yetkili servislerden daha önceden satın alınan paket kapsamında, BMW aracınızın ilgili süre / kilometre sınırları içerisindeki tüm bakımları dünyanın dört bir yanında BMW Service Inclusive ağına tabi olan BMW Yetkili Servisleri tarafından yapılır. Bu sayede BMW’niz mükemmel BMW Yetkili Servis hizmetinden ve Orijinal BMW Parçalarının kusursuz kalitesinden hiçbir zaman mahrum kalmaz.

HASAR ANINDA YANINIZDA.

Anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin en büyük 15 sigorta şirketi ile hasar anınızda yanınızdayız. Satış sonrası BMW Sigorta hizmetleri ile aracınıza ait tüm sigorta işlemlerini siz yorulmadan sizin adınıza bizler yapıyoruz.