Hizmetlerimiz

Orijinal BMW Parçaları

Alanında uzman teknisyenlerimiz ve tam donanımlı ekipmanlarımızla servislerimizde sadece orijinal BMW parçaları kullanır, hiçbir zaman orijinal BMW kalitesinden taviz vermeyiz.

Vale Hizmeti

Servisiniz için otomobilinizi valeyle istediğiniz yerden alır, işlemler bittiğinde istediğiniz adrese teslim ederiz.

İkame Otomobil Hizmeti

Otomobilinizi servise bıraktığınızda, kısa süreliğine de olsa otomobilsiz kalmamanız için size ikame araç tahsis ederiz. Böylece hiçbir zaman sürüş keyfinizden ödün vermezsiniz. İkame otomobil uygunluğu için Burmot Servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Servis (Pit Stop)

Bakım işlemlerinde randevu almanıza gerek kalmadan otomobilinizi servise getirebilir, işlemleriniz 3 saatte uzman ekiplerimiz tarafından tamamlandıktan sonra teslim alabilirsiniz.

Servis Sadakat Programı

%20’ye varan servis avantajları, kapsamı ve ödeme tabloları hakkında detaylı bilgiye sadakat programları sayfasından ulaşabilirsiniz.

Lastik Hizmeti

Burmot Servis'in lastik bakım ve değişim hizmeti kapsamında birçok güvenilir ve kaliteli marka lastik, cazip alım şartlarıyla sizlere sunulmaktadır.

Oto Kuaför

Oto Kuaför ve Araç Koruma Sistemleri detaylı iç ve dış temizlik, döşeme ve halı koruma, tente ve havalandırma kanallarının temizlenmesi gibi uygulamaları hayata geçiren oto kuaför hizmetimiz, otomobilinizin ilk günkü temizlik ve yeniliğine kavuşmasını sağlar. Ultra boya koruma, güneş kontrol cam filmleri ve anti-bakteriyel temizlik gibi ek uygulama seçenekleri de sunan hizmetimiz, otomobilinizin ışıltısını korumak için gereken tüm bakımları içermektedir.

Yol Yardım

Otomobilinizde yaşadığınız herhangi bir arıza veya kaza durumunda Burmot Servis Acil Servis, 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. 444 22 99 Yol Yardım Hattı'nı arayarak bize ulaşabilir ve profesyonel yol yardım ekibimizle görüşebilirsiniz. Ekibimiz, ihtiyacınıza göre otomobilinize bulunduğu yerde müdahale edecek ya da otomobilinizin en yakın yetkili servise çekilmesini sağlayacaktır.

Uzatılmış Garanti

Servis belgesinde belirtilen koşullara tabi olarak sağlanan ve önceden belirtilen istisnalar dışında tüm mekanik ve elektrik aksamın çalışabilirliğini kapsayan Uzatılmış Garanti Paketi sunulmaktadır. Uzatılmış Garanti hakkında bilgi almak için Burmot Servis ile temasa geçebilirsiniz.